7 powodów, by zarezerwować z nami wakacje na Sardynii

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Ostatni sezon nie był łatwy. Wielu rodaków marzących o błogim relaksie na cudownych sardyńskich plażach musiało wybierać między lękiem o zdrowie, procedurami, a apetytem na wymarzone wakacje. Mimo to, wiele polskich rodzin spędziło wspaniałe urlopy z naszą polskojęzyczną asystą. W czerwcu i lipcu można było cieszyć się niesamowicie pustymi plażami, a wybór wolnych nawet w ostatniej chwili pięknych apartamentów był ogromny. Byliśmy w pełnej gotowości 24 godziny na dobę, śledząc wciąż zmieniające się zasady i akty prawne, informując naszych klientów o wszelkich wymaganiach i regulacjach. Dlaczego także w sezonie 2021 warto oddać w nasze ręce Wasze wakacje na Sardynii? Zmienia się świat dookoła, więc zmieniamy się także my. Prócz tego, co oferujemy naszym klientom od lat, możecie liczyć na dodatkowe korzyści. Oto 7 powodów, aby zarezerwować z nami Wasze wymarzone sardyńskie wakacje w nadchodzącym roku. 

1. Z NAMI JESTEŚ TURYSTĄ ŚWIADOMYM

Twórczyni i dyrektor naszego biura podróży Monika Szredel mieszka na Sardynii od 18 lat. Ta wyspa to jej dom, a jej mieszkańcy to przyjaciele i rodzina. Współpracujemy przede wszystkim z lokalnymi firmami, nasi klienci mogą mieć więc poczucie, że ich pieniądze zostały dobrze wydane, bo trafiają w ręce lokalnych sardyńskich przedsiębiorców, do prawdziwych gospodarzy tej wyspy. Idea świadomego podróżowania staje się w czasach globalizmu coraz cenniejsza, jesteśmy świadomi, że wspomagamy lokalna turystkę i ekonomię. Sezon 2020 bardzo osłabił sytuację lokalnych firm na wyspie, z naszą pomocą możesz je wesprzeć.

2. USZYJEMY CI WAKACJE NA MIARĘ

Spokojne rodzinne wakacje na najpiękniejszych plażach, firmowy wyjazd integracyjny, wyjazdy dla singli, podróż poślubna, a może ślub na Sardynii? Każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Program każdego wyjazdu jest szyty na miarę, odwiedzane miejsca i proponowane przygody umiejętnie dobrane do konkretnej grupy, a szczegóły organizacyjne pieczołowicie dopinane na ostatni guzik. Cokolwiek wybierzecie z ogromu pięknych miejsc na Sardynii i z morza możliwości różnorakich przygód, my z przyjemnością pomożemy ułożyć plan. Zaproponujemy noclegi w uroczych, sprawdzonych miejscach, dogramy transfery, zapewnimy asystę i polskich przewodników. Jesteśmy ekspertami w szyciu wyjazdów na Sardynię na miarę. Korzystając z naszych pakietów wakacyjnych, jedyną sprawą do załatwienia będzie wybór kostiumu kąpielowego i spakowanie walizki, MY ZAJMIEMY SIĘ CAŁĄ RESZTĄ.

3. ASYSTA I BEZPIECZEŃSTWO

Aktualne i rzetelne informacje w obecnej sytuacji na świecie to chyba najistotniejsza kwestia dla turysty i podróżnika. Nasi goście otrzymają od nas pakiet szczegółowych informacji – czy i jakie obowiązkowe rejestracje podróżne należy wypełnić oraz jak, krok po kroku to zrobić, jakie dokumenty wypełnić. Na miejscu służymy pomocą w zakresie usług medycznych, wynajmu aut u sprawdzonych partnerów oraz bezpiecznych transferów. Z naszą pomocą zachowacie niezbędne środki ostrożności związane z sytuacją światową. Proponujemy także ciekawą innowację, wychodzącą naprzeciw dzisiejszym czasom. Do Waszego wakacyjnego lokum mogą, za naszą sprawą, trafić najlepsze lokalne produkty ekologiczne. Dzięki temu nie będziecie musieli zbyt często robić zakupów, a te wakacje będą dla Was maksymalnie bezpieczne. Może zainteresuje Was także, fakt, że jesteśmy ekspertami od sardyńskiej bio żywności, naturalnych leków podnoszących odporność i wspierających długowieczność. Chętnie podzielimy się z Wami tą wiedzą, dzięki czemu wyjedziecie z Sardynii zdrowsi i odporniejsi.

4. WSZYSTKO PO POLSKU

Od momentu odebrania od nas telefonu lub wysłania zapytania o ofertę do ostatniego dnia Waszych wakacji, wszystkie informacje jakie od nas otrzymacie będą po polsku. Zabierzemy Was w niesamowite wycieczki, każda z nich może być uszyta dla Was na miarę, dopasowana do Waszych wakacyjnych pragnień, zainteresowań, potrzeb dzieci. Przeważająca większość proponowanych przez nas wycieczek odbywa się z polskim przewodnikiem. Warto także wiedzieć, że do wielu rekomendowanych przez nas pensjonatów, apartamentów i willi polscy turyści trafiają od lat i są tam witani z otwartymi, sardyńskimi rękami.

5. NOWOCZESNA APLIKACJA WAKACYJNA SPECJALNIE DLA CIEBIE

Świat wciąż się zmienia i zmienia się nasze biuro podróży. Wychodząc naprzeciw nowym trendom, stworzyliśmy specjalną aplikację dla naszych gości. Oddając Wasze wakacje na Sardynii w nasze ręce, otrzymacie inteligentnego doradcę wakacyjnego, który z ekranu Waszej komórki poprowadzi Was krok po kroku przez każdy dzień Waszego wymarzonego urlopu. W naszej aplikacji WakacjenaSardynii znajdziecie min. dokumenty i informacje praktyczne, plan pobytu dzień po dniu, mapy, prognozy pogody i informacje o klimacie, odległości do ważnych i pięknych miejsc w okolicy a nawet narzędzie do kreowania pamiętnika z wakacji.

6. CYFROWY PRZEWODNIK PO REJONIE TWOJEGO POBYTU W PREZENCIE

W ramach naszego pakietu wakacyjnego otrzymacie także w prezencie cyfrowy, szczegółowy przewodnik po rejonie Waszego pobytu. Zdjęcia i opisy wszystkich plaż w danym rejonie, miasteczka nadmorskie i te w głębi lądu, lokalne targi żywności, trasy i punkty panoramiczne, wskazówki dojazdu wraz ze współrzędnymi GPS, info o parkingach. Są w nim także informacje o komunikacji publicznej, linki do konkretnych rozkładów jazdy oraz obszerny rozdział o lokalnych festynach i świętach tradycyjnych z podaniem, gdzie i kiedy toczą się najciekawsze z nich. Przewodnik jest w pdf, ma kilkadziesiąt stron i stanowi bardzo pomocne kompendium wiedzy o poszczególnych rejonach wyspy.

7. KOCHAMY TĘ WYSPĘ DO SZALEŃSTWA!

Od lat kieruje nami pasja i miłość do Sardynii. Uwielbiamy pokazywać magię tej wyspy rodakom. Wiele polskich rodzin, które spędziły sardyński urlop z naszym biurem podróży, oczarowało jej piękno i wracają tutaj co roku. Być może najważniejszym powodem, by zarezerwować u nas wakacje 2021 jest właśnie ten – oddajecie Wasz zasłużony wypoczynek w ręce osób z pasją.

Rozkochamy Was w Sardynii!

Zaplanuj niezapomniane wakacje 2021 na Sardynii z nami, pisz do nas!  Jeśli natomiast ta magiczna wyspa zachwyci Cię tak mocno, by rozważać zakup nieruchomości na niej, pomożemy także w tej kwestii. To obecnie bardzo popularny temat wśród naszych rodaków.

W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.

+48 517 417 659 info@wakacjenasardynii.pl

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony