REJS ŁODZIĄ MOTOROWĄ PO ARCHIPELAGU WYSP KORSYKI

Szczegóły atrakcji

od 200€ / os.

Zarezerwuj

Cudowny dzień spędzony na pokładzie łodzi motorowej w kameralnym gronie. Rejs po Archipelagu wysp Korsyki to dego, kto jeszcze nie widział piękna Korsyki – szmaragd przejrzystej wody, niezwykłe widoki wysepek, piękne plaże – niezapomniany dzień pełen wrażeń.
 

CZAS TRWANIA – ok. 8 h

START – Santa Teresa di Gallura

CO ZABRAĆ – aparat fotograficzny, strój kąpielowy, ręcznik, filtr przeciwsłoneczny, nakrycie głowy

CENA ZAWIERA – rejs łodzią (max. 16 osób), obiad na pokładzie, woda, wino

PROGRAM WYCIECZKI

 • Po zapoznaniu się z załogą łodzi wypływamy z mariny i obieramy kurs na cieśninę św. Bonifacego. Wkrótce docieramy do pierwszej wysepki – Isola Piana. Tu znajdują się niezwykłe piscine naturali – naturalnie utworzone baseny z płytną, szmaragdową woda. Tutaj na plaży czas na snorkeling, nurkowanie, opalanie. Możliwe skoki do wody z pokładu, lub zejście po drabince. Isola Piana pomimo swego małego rozmiaru zachwyca pięknem i roslinnością.
 • Na pokładzie przy szumie fal zjemy pyszny obiad –  wystaczy usiąść wygodnie, by podziwiać niezwykle piękne kolory morza. Zostanie podany obiad, który obejmuje makaron z owocami morza, wodę i wino.
 • Wyruszamy w dalszy rejs, przepływamy obok wyspy Cavallo – jedynej zamieszkałej wyspy archipelagu, piękne okazałe wille robią wrażenie, zatrzymujemy sie tu, by podziwiac panoramę.
 • Kontynuujemy rejs, by dotrzec do zachwycającej wyspy Lavezzi – tutaj w 1855 roku doszło do zatonięcia francuskiej floty Semillante, pochowano tu 560 ciał ofiar tej tragedi, na wyspie znajdują się dwa cmentarze oraz monument upamiętniający to wydarzenie.
 • Nastepnie wyruszymu w drogę powrotną, cudowne widoki będą niezapomnianym zakończeniem wycieczki. Zobaczymy, jak zmieniają sie kolory morza: od lazurowego przez turkusowe, aż do ciemnoszarego. Zauważycie jak pięknie lśni morze w promieniach popołudniowego słońca. 
 • Powrót do Portu Santa Teresa di Gallura około godziny 17:00.

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony