Rejs łodzią po Archipelagu Wysp La Maddalena

Szczegóły atrakcji

Każdy rejs po wybrzeżach Sardynii jest wspaniałym przeżyciem, jednak rejs po magicznym Archipelagu La Maddalena to gwarancja niezapomnianych chwil, zachwycających widoków,

 • CZAS TRWANIA – ok. 8 h, 09:00-17:00
 • START – port w Cannigione
 • CO ZABRAĆ – strój kąpielowy, ręcznik, filtr przeciwsłoneczny, nakrycie głowy
 • CENA ZAWIERA – rejs łodzią po Archipelagu La Maddalena, wyśmienity sardyński lunch na bazie ryb i owoców morza na pokładzie – lokalne składniki, wino, woda, owoce, słodkości
 • extra płatne – transfery na miejsce startu

PROGRAM WYCIECZKI

Spotykamy się w wyznaczonym miejscu lub, na życzenie, odbierzemy Was z hotelu/apartamentu. Po zapoznaniu się z załogą wypływamy z mariny i obieramy kurs na najpiękniejsze na Morzu Śródziemnym skupisko kilkudziesięciu wysepek rozrzuconych na szmaragdowym, krystalicznie czystym morzu, po drodze mamy możliwość docenienia uroku Costa Smeralda od strony morza.

Robimy postoje na snorkeling, wizyty na dzikich, rajskich wysepkach archipelagu w miejscach płytszych ze szczególnie jasnym dnem, a więc najbardziej szmaragdową wodą, skoki z pokładu lub schodzenie po drabince do wody. Niektóre z tych miejsc dostępne są jedynie od strony morza.

Na pokładzie przy szumie fal zjemy pyszny obiad – przystawki z lokalnych wędlin i serów, makaron z owocami morza, białe wino lub piwo, napoje, a po obiedzie aromatyczna kawa, świeże sezonowe owoce i deser, a także, obowiązkowy na Sardynii po obfitym posiłku kieliszek digestivo Mirto, czyli najsłynniejszej sardyńskiej nalewki, Po obiedzie czeka nas leniwy relaks i słoneczne kąpiele na pokładzie oraz podziwianie niepowtarzalnych krajobrazów.

Podczas powrotu do portu zobaczymy, jak zmieniają się kolory morza od lazurowego przez turkusowe, aż do ciemnoszarego. Zauważycie jak pięknie lśni morze w promieniach popołudniowego słońca. Spędzając wakacje na północnej Sardynii grzechem jest nie wybrać się w ten rejs! 

Zapewniamy profesjonalną obsługę, przemiłą atmosferę na pokładzie, możliwość indywidualnego ustalenia trasy, możliwość odbycia rejsu z polskim przewodnikiem.

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony