Wynajem samolotów

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Prywatny polskojęzyczny concierge pomoże Państwu zorganizować również samolot. Oferujemy transport wyłącznie certyfikowanymi samolotami najwyższej klasy. Wszystkie maszyny są w konfiguracji VIP, a na pokładzie serwowany jest lekki catering. Możecie więc przylecieć na Sardynię bez kolejek, przesiadek i zatłoczonych terminali na dużych lotniskach.

Plusy tego rozwiązania to odprawa 15 min. przed odlotem, w terminalach VIP jak np. General Avviation Eccesla w Olbii. Warto podkreślić także własny rozkład lotów, możliwość zamówienia lotu 24h/7 dni w tygodniu, rozsądek i racjonalność w kosztach. Podróżując w ten sposób zawsze macie dostęp do swojego bagażu podczas podróży. W ciągu jednego dnia można być w wielu miejscach, nie ograniczając się do lotów rejsowych i lotnisk komunikacyjnych i wylądować jak najbliżej celu swojej podróży.  To również dobre miejsce, gdzie mogą odbywać się oficjalne spotkania biznesowe i rozmowy.

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony