Resort Capo Ceraso - Murta Maria

Szczegóły noclegu

Atuty

 • Pokoje wyposażone w werandę i ogród
 • Bliskość plaży
 • Basen
 • Baby Club

Położenie

 • Blisko plaży
 • na północno-wschodnim wybrzeżu Sardynii
 • 6 km od Olbii

Zapytaj o cenę

Resort Capo Ceraso - Murta Maria

Ekskluzywne apartamenty do wynajęcia w kompleksie Capo Ceraso Resort. Ich lokalizacja znajduje się niedaleko centrum Olbii. Doskonałe miejsce na spędzenie wakacji.

Wszystkie pokoje są 2 i 3 osobowe oraz posiadają werandę i ogród. Dodatkowym atutem jest ich niewielka odległość od plaży.

Resort położony jest w okolicy miejscowości Murta Maria. Otoczony jest hektarami śródziemnomorskiej roślinności i znajduje się bardzo blisko morza (apartamenty dzieli jedynie 400 metrów od plaży). Resort zajmuje szczególną pozycję na mapie Sardynii. Barwy, aromaty, śródziemnomorskie smaki i otoczenie zieleni sprawią, że apartamenty te na zawsze zapadają w pamięci gościom korzystającym z noclegu w nich.

Park Capo Ceraso umiejscowiony jest na pięknym odcinku północno-wschodniego wybrzeża Sardynii w najbardziej prestiżowej części wyspy. Odległość jaka dzieli go od Olbii to około 6 kilometrów. Do dyspozycji klientów są leżaki, basen, bar na plaży, shuttle bus, baby club oraz korty tenisowe. Oprócz tego, Park Capo Ceraso oferuje usługi dodatkowe.

Capo Ceraso Resort to niezwykłe miejsce, dzięki któremu można doświadczyć najpiękniejszych widoków na północno-wschodnim wybrzeżu Sardynii. To świetna propozycja dla tych, którzy szukają spokoju podczas wakacji na Sardynii. 

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony