Hotel Soffio di Vento w Arbus

Szczegóły noclegu

Zapytaj o cenę

Hotel Soffio di Vento w Arbus

Lokalizacja – Arbus , zachodnie wybrzeże

Pokoje  –   romantyczne i eleganckie pokoje 2 oraz 3 osobowe –  Romantica, Superiore lub Suite. Urządzono je w bardzo eleganckim stylu, z dodatkami nawiązującymi do sardyńskiego rękodzieła, zastosowano doskonałe materiały i tkaniny.

Wyposażenie pokoi –, klimatyzacja, łazienka z prysznicem z hydromasażem, minibar, sejf.

Wyżywienie – BB i HB

Rodzaj kuchni – hotelowa restauracja słynie w okolicy z najlepszych lokalnych dań, przygotowywanych ze skrupulatnie wybieranych, najlepszych bio produktów. Skosztujecie tutaj najsmaczniejszych dań sardyńskich, aromatycznych mięs, miejscowych serów, zdrowych warzyw owoców oraz świetnych win.

Opis Hotelu

Kameralny hotel zagubiony wśród zieleni Costa Verde – Zielonego Wybrzeża, z pyszną, lokalną kuchnią i przemiłą obsługą. W okolicy cudowne, dzikie plaże, najwyższe w Europie , dziewicze wydmy, oryginalne klimaty w ruinach starych kopalń, widokowe klify i fantastyczne trasy panoramiczne wzdłuż wybrzeża. W zbudowanym z miejscowego granitu hotelu wypoczniecie w niezwykle romantycznych i eleganckich pokojach . Poznacie smaki i aromaty sardyńskiej kuchni, opartej wyłącznie na doskonałych, lokalnych produktach. Wypoczniecie na łonie natury od zgiełku miast i cywilizacji. Idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają miejsc oryginalnych, otoczonych nienaruszoną przyrodą, z  dala od najmodniejszych turystycznych ośrodków.
W okolicy dziesiątki bajecznych plaż – Spiaggia di Piscinas ze wspaniałymi wydmami, plaże na półwyspie Sinis np. słynna kwarcowa plaża Is Arutas, Spiaggia S’Acquedda, Spiaggia di Portu Maga i wiele innych. 70 km z lotniska w Cagliari. 50 k z  Oristano – jednego z najważniejszych sardyńskich miast.

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony