Podróżuj bezpiecznie z wakacjenasardynii oraz Allianz

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Myślisz o rezerwacji wymarzonych wakacji na Sardynii? Rajska plaża, słońce, śródziemnomorskie slow life i zasłużony relaks. Podjęcie decyzji utrudnia jednak obecna sytuacja na świecie, martwisz się o bezpieczeństwo Twoje i bliskich oraz o komplikacje związane z formalnościami i regulacjami. Organizowanie wymarzonych wakacji na Sardynii to nasza pasja od wielu lat i chcemy Cię zapewnić, że obniżymy poziom “turystycznego stresu” do minimum.

Proponujemy naszym klientom najnowsze, wychodzące naprzeciw aktualnej sytuacji w turystyce, ubezpieczenie Allianz, o nazwie Globy Giallo All Risk. Obejmuje ono m. in. zwrot całej zaliczki, w wypadku odwołania przyjazdu z wielu różnych przyczyn. Zamknięcie granic związane z obecną sytuacją na świecie, Wasz stan zdrowia, hospitalizacja, a także wydarzenia terrorystyczne. Ubezpieczenie to obejmuje również takie sytuacje, jak zaostrzenie choroby przewlekłej czy nagła zmiana sytuacji zawodowej, bez ograniczeń wiekowych. Będziecie więc mieli możliwość rezygnacji z wakacji i po okazaniu potrzebnych dokumentów (np. zaświadczenie lekarskie) cała zaliczka wróci do Was. Osoby korzystające z tego rozwiązania mogą także liczyć na zwrot do 50% kosztów (max 500 euro na osobę) przeznaczonych na zmianę rezerwacji, na przykład wyjazd w innym terminie lub kupno nowych biletów lotniczych.

Wydarzenia w roku 2020 oraz 2021 sprawiły, ze każda polska rodzina zasługuje na najpiękniejsze wakacje w życiu! Z całą właściwą nam pasja i zaangażowaniem sprawimy, że takie właśnie będą Wasze wakacje na Sardynii w sezonie 2021. Tutaj przeczytasz aktualne informacje na temat połączeń lotniczych. Oferujemy także najkorzystniejsze przeprawy promowe.

Poinformujemy Was o aktualnej sytuacji na wyspie i wymaganych dokumentach. Doradzimy przy wyborze miejsca noclegowego i planowaniu pobytu, tak, by Wasze sardyńskie wakacje były w pełni bezpieczne i pełne zasłużonego wypoczynku. Zapewnimy polskojęzyczną asystę przy planowaniu, na etapie rezerwacji jak i podczas pobytu. Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom, proponujemy bezpieczne wakacje w apartamencie z dostawą ekologicznych produktów w miejsce noclegu. 

Zarezerwuj z nami wakacje na Sardynii już dziś, jesteśmy do Twojej dyspozycji mailowo oraz telefonicznie!

W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy

wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.

+48 517 417 659, info@wakacjenasardynii.pl

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony